1 / 4
Kuka Vo Centar na Kumanovo sproti Gimnazija
1 €
09.05.2021 21:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

13

Квадратура:

192 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

192 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kirl i Metodij 32

Prodavam kuka vo centarot na Kumanovo,sproti Gimnazija kukata izleguva na dve ulici Kiril i Metodij i Pero Cico vkupna povrsina na zemljiste e 192m2
objekt-kuka suteren i prizemlje 98m2
pomosoen objekt 14m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kuka
Потврден огласувач
078760760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам