1 / 7
Se prodava plac
По Договор
14.10.2022 11:08

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2366 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za Suplji Kamen. Se naodja vo neposredna blizina na trafostanica za el.energija i na 500m od fudbalskoto igraliste
Pogoden e za industriski objekti. Kontakt telefon 077974411 i 077648942
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Solunska br.7
Потврден огласувач
072933104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам