1 / 4
Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo
1 €
Цената не е фиксна
15.02.2023 14:46

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

680 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

населба Басарица - Делчево

Се продава куќа - нова градба во населба Басарица.
Куќа + дворно место =680м2.

Куќата е градена 2010-та год, има 3 спрата ( приземје за деловен простор, 2 спрата + поткровје со 2 дополнителни соби )

Цена по договор!
Контакт: 070756807 !!
Контакт: 070756807 !!
Контакт: 070756807 !!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
xxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам