1 / 5
Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 21:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4555 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош, Прилеп, со излез на ул."Орде Чопела", односно регионален пат R1303 Прилеп-Мак.Брод, со средена документација,донесен детален урбанистички план, веднаш спремно за градба, стопанисување и услужни дејности.
Можност за приклучоци за вода, струја, канализација и влез 25 метри од главна улица.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Филип Кедиоски
Потврден огласувач
072223266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам