1 / 4
Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar
150 €
09.03.2023 17:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

36 m²

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
075301681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам