1 / 2
medicinska oprema angeograf eho
1 €
Цената не е фиксна
26.03.2020 11:43

Тетово / Тетово

Se prodava medicinska oprema:

1. Fujinon Eve Processor EPX 201
2. Sony Trinitron monitor
3. Gastroskop
4. Einmalige div. biopsie zaugen
5. Storz endoscopy
6. Olympys CLE 4u
7. Defibrillator Siemens
8. Neurometer
9. Polystar 401M-RPA.2
10. Überwachungs monitor sms 182 hellige
11. Überwachungs monitor SIRACUST
12. Echogerat
13. Angeograph
Opremata e donesena od Germanija, e malku opetrebena, kako nova. Opremata se naoga vo tetovo I moze da se vidi vo sekoe vreme.
Za cena I poveke informacii na tel: 076/ 201-110


eho, angeograf, echo, neurometer, medicinska oprema

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Tim
Потврден огласувач
070696040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам