1 / 2
Niva na patot za dihovo nad Grand Premier
1 €
Цената е фиксна
19.11.2022 11:09

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot.Pogodna za izgradba na restoran, stovariste ili bilo kakov deloven objekt ramen teren prekrasna lokacija. Povolna cena javete se. .broj na parcela 430\1
6000 m/kvadratni
Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075744251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам