1 / 4
SE PRODAVA
7 €
Цената не е фиксна
06.08.2022 19:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

6436 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so moznost delenje na placevi, eden plac najmalku bi bil 1000m2 tel: 078299363 ili na viber +381607313422

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078299363 +381607313422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам