1 / 12
IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI
5.421 €
02.06.2023 16:03

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina i boja 070 552 109

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Zlatko Atanasovski
Потврден огласувач
070552109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам