1 / 2
Se prodavaat kukja i farma
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2020 15:23

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

3750 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

с.Речица

Se prodavaat kukja od 80 m2 i farma od 150m2 na samiot pocetok na s.Recica pokraj glavniot pat. Kukjata ima struja, voda i podrum kako i ploca i moznost za dogradba. Objektite odat zaedno so 3750 m2 zemjiste.

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078236002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам