1 / 5
Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze
8 €
09.12.2022 21:01

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

175 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

756 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ulica 811 broj 13 Zeleznicka Stanica

Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratni, vkupno 931 m2. Ima vgraden HIDROFOR. Lokacijata e obelezana na mapata. Kucata gi ima site potrebni dokumenti i e legalizirana. Broj na telefon za kontakt, informacii samo na ovie broevi
071 564 406 i 078 335 618.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marcelo
Narodna Revolucija 59/2-4
Потврден огласувач
078421918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам