1 / 3
Izdavam deloven objekt
250 €
Цената не е фиксна
18.08.2022 00:33

Куманово / Куманово

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mestoto e pogodno za lekarska ordinacija, magacin, rabotilnica i drugo kako i stanben prostor od 70m2 so ureden dvor 077 -57 00 50 071 393 -873

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071393873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам