1 / 12
Се продава куќа во населба Зелен Рид
По Договор
11.09.2019 17:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

416 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Рајко Жинзифов бр.10

Се продава куќа во населба Зелен Рид.
Куќата излегува на две улици и располага со:
-Квадратура:
305 м2 станбен простор на три ката
111м2 помошни простории
- Големо дворно место од 400м2.
- 4 подрумски одделни простории.
- Пространи тераси.
- Посебни влезови.
- Фасада со изолација.
- Бушотина за вода.
- Парно на два ката.
- Цена по договор.
Број за контакт : 071-208-877 Дејан

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070353966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам