1 / 11
Se Izdava Deloven Prostor
По Договор
25.03.2023 13:14

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1200 m²

Se Izdava Deloven Prostor
KRUSEVSKI PAT
NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST
POFEKE INFORMAII :075442940
Dva sprata po 600m2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
075442940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам