1 / 5
PROIZVODSTVO NA GUMENI CAURI-ELASTICNO LEZISTE-SILEN BLOK
1 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 09:33

Бутел / Скопје

Proizvodstvo i repariranje na gumeni i gumeno-metalni cauri ( elasticno leziste, silen blok ) za site vidovi kamioni, avtobusi, kombinja, rabotni mashini, mehanizacija, feder platna itn (repariranje na balanseri,balansshtangli) so odlicen kvalitet i prifatlivi ceni za sekogo

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

GUMETAL
Потврден огласувач
070702456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам