1 / 2
Celicni Bandazi 5x112-15ki i 16ki Audi, Passat, Golf, Seat..
4.000 МКД
24.01.2023 13:56

Кочани / Кочани

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

Останато

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

Bandazite odgovaraat za:
- VW Passat, Golf 5, Golf 6, Sharan, Touran, Jetta, Cady
- Audi A3, A4, A6
- Seat Leon, Altea, Alhambra, Toledo, Exeo
- Skoda Octavia, Superb, Yeti
- 15ki... 4000 den.
- 16ki...prodadeni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Celicni bandazi 5x100-14ki so gumi za Polo Fox Ibiza Fabia..

0 МКД

Celicni Bandazi 5x112-15ki i 16ki Audi, Passat, Golf, Seat..

4000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам