1 / 10
Utovar istovar so kran kipper digalka 077991868
9 €
20.05.2023 13:28

Бутел / Скопје

Vrsam prevoz so digalka kran i kiper na sekoakov vid na materiali niz cela Makedonija
Kranot do samiot kamjon kreva 3 tona se izdolzuva 9 metra
Prevoz na sut, zemja, pesok
cena po dogovor
broj za kontakt
077991868
077991868
077991868

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077991868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам