1 / 1
niva/plac
15 €
Цената не е фиксна
06.11.2022 17:55

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodava del od niva so voda struja kanal vo nas. karposh r.kukja do pat star kojnarski pat
pogodna za plac
info na
078429363 oliver
077997113 hristijan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
077997113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам