1 / 6
Kimona za karate i aikido
1 €
30.12.2022 10:13

Пробиштип

Продавам едно кимоно за карате и едно кимоно за аикидо увезено од Јапонија

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Облека

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071367813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам