1 / 3
Gradezni parceli vo blizina na sportska sala Kumanovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 17:38

Куманово / Куманово

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површина од 2200м2) со намена за индивидуална градба.
Се наоѓаат наспроти спортската сала, од другата страна на река Кумановка.
Со една страна парцелите излегуваат директно на проектираните улица и шеталиште покрај реката.
Лице за контакт Светлана 070 774 302.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070219634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам