1 / 12
GRUNDOMAT RAKETI ZA horizontalno busenje atlas copco
По Договор
16.01.2023 22:00

Струга / Струга

se prodavat sega dojdeni 7 vozdusni raketi od markata TERRA I GRUNDOMAT od fi 60 do fi 130 raketite se provereni i servisirani spremni se za rabota vo celosna ispravna sostojba raketite imat i celosna oprema sve sto e potrebno za rabota imame i kompresori i pikameri atlas copco xas 65 tri komada i xas 175 10.4 m3 eden i irmer elze typ 96/4 site raboti se vo firma

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

ledion trans
Потврден огласувач
071911701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам