Kuca kaj Sokolanski park
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 16:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Sokolana

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost vo imoten list i podmireni troskovi za privatizacija na zemjiste ...Vseliva vednas ... Cena po dogovor na lice mesto .... Moze zamena za stan so doplata ... tel. za kontakt 078-438-607 Miki

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Milko Jovanovski
Leskovacka 52-1-1
Потврден огласувач
078438607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам