1 / 1
KUPUVAM GARAZA VO CENTAR ILI OKTOMVRISKA KUMANOVO
500 €
30.09.2022 19:30

Куманово / Куманово

Квадратура:

15 m²

KUPUVAM GARAZA VO CENTAR NA KUMANOVO ILI OKTOMVRISKA Revolucija ,Ekonomska skola .sportska sala PO NORMALNA CENA .
ponudi moze na 070 226-975,viber ili na mail

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам