1 / 5
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО
3.660.921 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 09:39

Куманово / Куманово

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина од 65 m² на адреса ул. Гоце Делчев во комплекс Гарнизон во центарот на Градот.
Сите објекти во понудата се во сопственост на Банката. Банката нуди можност за кредитирање на заинтересираните купувачи согласно постоечките кредитни услови на банката, ДДВ, данок на промет на недвижности како и сите други трошоци околу преносот на сопственоста паѓаат на товар на купувачот.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

ТТК БАНКА АД Скопје
Народен Фронт 19А
Потврден огласувач
3247000 lok. 470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам