1 / 3
DRON SO WI FI DIREKNO SLEDENJE
3.600 МКД
Цената е фиксна
29.05.2023 09:08

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se PRODAVA NOF DRON
SE POVRZUVA SO VASIOT MOBILEN I DIREKNO SE GLEDA NA KAMERATA KAJ LETA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078-410-760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам