1 / 5
Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten
1 €
28.01.2023 12:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

УЛ.МАКЕДОНИЈА

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-komletno nov mebel
-broj na gosti 2
-alarm sistem za obezbeduvanje
-centralno greenje
-kilima
-kabelska televizija
-smart TV
-Wi-Fi
-kompletno opremena kujna
-postelnina
- data na pustenje vo upotreba - Juni 2018

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Svetozar Velickovski
Vidoe Smilevski Bato 50/46
Потврден огласувач
072314933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам