Logo

Led lenti za monitor od 17 do 24 inci

Број на оглас: 2826785 | Објавен на: 13.02.2019, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Pozadinsko svetlo za lcd monitori.napravete go obicniot monitor led samo 600 denari .dve led lenti i modul za niv od 9 do 30 volti

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 mome

Потврден огласувач