Logo

Куќа во Кочани

Број на оглас: 2828150 | Објавен на: 18.01.2019, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 275 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 242 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1989

Број на балкони: Тераса + 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Стевка Тасева бр.15

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Кочани во населба Сиви дом на улица Стевка Тасева бр.15. Куќата е со приземје, два спрата и поткровје со вкупна површина од 275m2, две гаражи со две паркинг места.
Повеќе информации на VIBER

VIBER. BAZE
VIBER 078734833
VIBER 078734833
VIBER 078734833

VIBER VASKO
VIBER 00436601633888
VIBER 00436601633888
VIBER 00436601633888

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Baze

Потврден огласувач