Logo

Plug ekstra

Број на оглас: 2841358 | Објавен на: 18.09.2018, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malce koristen 12" se gleda od slikata i plug posavec ekstra ima i imt 610-07 dva komada

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач