1 / 1
BAUHAUS ima sorabotka so proektot za samovrabotuvane so UNDP
1 МКД
06.10.2020 08:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Почитувани Клиенти
Поради големиот интерес на клиентите за проектот на УНДП-самовработување заедно со Министерство за Финанс и Министерство за Труд и Социјална Политика, ве информираме дека нашата Компанија продолжува да биде вклучена во овој проект.
На нашите ценети Клиенти им овозможуваме да си купат машини алат или друг прибор за работа преку проектот на УНДП за отварање на нова Фирма или освежување на својата опрема во работлница.
За било какви информаци контактирајте не на Моб:071/347-921 ; 044-339-259
ДОБРОДОЈДЕНИ СТЕ!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

BAUHAUS-PROFI
Ilindenska 215/1
Потврден огласувач
044339259 071347921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам