1 / 1
Се продава плац во Османов рид
1 МКД
Цената не е фиксна
22.12.2022 21:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

423 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Османов рид карши црн Бик.
Цена по договор.
Информации на телефон 078 232-094

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
078232094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам