Logo

Toyota corola 1.4 d4

Број на оглас: 2846980 | Објавен на: 04.08.2018, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava toyota corola 1.4 d4

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 gjorgi

Потврден огласувач