1 / 7
Opel astra g 1.6 16V na delovi
10 €
03.11.2021 09:18

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Opel astra 1.6 16v 1999god na delovi

Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам