Logo

I5 PROCESOR SO MATICNA I 12GB RAM POD GARANCIJA

Број на оглас: 2853254 | Објавен на: 09.09.2018, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.990 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


POD GARANCIJA USTE 14 MESECI PRODAVAM I5 PROCESOR SO MATICNA PLOCA SO,KULER, I 12GB RAM
MATICNA PLOCA:GA-H81M-S2PH
PROCESOR:Intel i5-4460 3.20GHz up to 3.40GHz
RAM:KINGSTONE 12GB DDR3-1600GHZ

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач