1 / 3
Se prodava pumpa za beton
19.900 €
02.11.2022 08:29

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava pumpa za beton SCHWING
Cena bez pazar.
Informacii na tel 075 218 717

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од: Претпријатие

Sandra-M
Потврден огласувач
+389 75218717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам