Logo

Peugeot 5008 2.0HDI 163PS

Број на оглас: 2869801 | Објавен на: 31.05.2018, 00:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 5008

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 5008 2.0 e-HDI 163KS EURO-5 (ECO STAR-STOP) MOTOR, AVTOMATSKI MENUVAC SO MENUVANJE BRZINI NA VOLAN (- i +), NA ORIGINALNI 220.000KM SO SERVISNA KNISKA 2012 GOD.
BEZ CARIA ZA EDEN DEN SE CARINUVA MOZE DA SE DOGOVORIME ZA SITE DAVACKI VREDI DA SE VIDI.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 GTD