Logo

Silokombajn silazerka SIP

Број на оглас: 2871855 | Објавен на: 02.06.2019, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Sip silo 80b odlicen i SIP 80 na kaisi dobra sostojba cenata za na kaisi e 500 a cenata za silo 800 samo ova nedela do 01.06.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач