1 / 1
Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis
3 €
30.03.2023 14:33

Аеродром / Скопје

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,susari,plotni,furni,sporeti,mikrobranovi,pravosmukalki....

promena na lageri na masina za perenje na alista

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

teh
Потврден огласувач
075836159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам