1 / 7
Hitno se prodava stan
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 23:25

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1975

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Z J Spanac

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke informacii okolu stanot i cenata javete se samo iskljucivo na ovoj broj 071/527-376
071/527-376

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070804727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам