1 / 6
Prodavam kukja vo Butel 1
150.000 €
26.04.2022 16:03

Бутел / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

213 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Prishtinska 11

Prodavam kukja vo Butel 1. Za povekje informacii javete se na 075 287 670
Ili 077 863 917

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
075287670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам