Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS 7 SEDISTA 2007

Број на оглас: 2885188 | Објавен на: 10.06.2018, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS 7 SEDISTA 2007 god. donesen od Švajcaria plateni site davacki do registracia so 170000 km. pominati vo extra sostojba .
kolata e so ful oprema:
AIRBAG
-SERVO
-KOMANDI NA VOLAN
-KLIMA
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
-TEMPOMAT
-SVETLA ZA MAGLA
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-FABRICKO CD RADIO.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач