Logo

Prodavam podvizna klima

Број на оглас: 2894970 | Објавен на: 03.08.2018, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam podvizna klima

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач