Logo

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO SKOPJANKA NA 1 KAT

Број на оглас: 2897339 | Објавен на: 18.05.2018, 05:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 87 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZNAJMUVA TROSOBEN RENOVIRAN PRAZEN STAN VO SKOPJANKA NA 1 KAT 87 m2 PARKING SLOBODEN

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач