1 / 4
Mashina za perenje sadovi
1 €
Цената не е фиксна
27.02.2023 12:54

Битола / Битола

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недостаток е скршена врата.Купена е од Тетово.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076482900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам