Logo

Prodavam 2 Samsung S7 Edge

Број на оглас: 2899411 | Објавен на: 03.06.2018, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7 Edge

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 20.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 1202 Samsung S7 Edge
9000 i 14000
Za podetalni informacii na 070 360 349

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач