Logo

Korpa graifer grajfer

Број на оглас: 2906943 | Објавен на: 06.06.2019, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70.347.214 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Останато

Вид на оглас: Се продава


Korpa za kopanje za pesok mnogu dobri
2 komada
Edna so berza spojka za na bager drugata so piksna palfinger

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 meti

Потврден огласувач