1 / 8
Vibratori za beton
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 13:32

Неготино / Неготино

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Goran Nikolov
Потврден огласувач
072225913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам