1 / 4
Магазин за издавање
350 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 22:40

Струмица / Струмица

Издаваме магазин во Индустриска Зона Север Струмица. Втори спрат спрат од доловен простор. Вкупно 320 м2. .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070596777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам