1 / 1
Kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Divo Naselje
1 €
13.01.2023 08:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Abdula Presheva br.31

Se prodava kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Za podetalni informacii javete se na 071291885.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
071291885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам