1 / 1
Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 15:29

Куманово / Куманово

Квадратура:

5635 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vlez vo nasata drzava idealen za povekje nameni benziska hotel restoran itn.

Dajte ponuda ke se dogovorime

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078357732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам